Light Shop (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Node
hy: Նոդ
