Light Shop (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Node
ml: നോഡ്
