Light Shop (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Cancel
oc: Anullar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Node
oc: Nosèl

en: The e-mail address you specified is not valid.
oc: L'adreça de corrièr electronic qu'avètz picada es pas valida.
