Light Shop (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
