Light Shop (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Cancel
mr: रद्द

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Node
mr: शाखा

en: Price
mr: किंमत

en: The e-mail address you specified is not valid.
mr: तुम्ही दिलेला ईमेल पत्ता योग्य नाही
