Light Shop (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Update
ne: अपडेट

en: Node
ne: नोड
