Light Shop (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Node
ta: கணு
