Light Shop (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Price
ga: Praghas

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Orders
ga: Orduithe
