Light Shop (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Qty
hr: Količina

en: Price
hr: Cijena

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Orders
hr: Narudžbe

en: The e-mail address you specified is not valid.
hr: Adresa e-pošte koju ste naveli nije važeća.
