Light Shop (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: E-mail
is: Netfang

en: Cancel
is: Hætta við

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Node
is: Nóða

en: Qty
is: Magn

en: Price
is: Verð

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Orders
is: Pantanir

en: The e-mail address you specified is not valid.
is: Netfangið sem þú tilgreindir er ekki leyfilegt.

en: Manage orders
is: Sjá um pantanir
