Light Shop (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Node
pa: ਨੋਡ
