Light Shop (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Node
sl: Vozlišče

en: Price
sl: Cena

en: The e-mail address you specified is not valid.
sl: Vpisani e-poštni naslov ni veljaven.
