Light Shop (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: The e-mail address you specified is not valid.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་གློག་རིག་ཁ་བྱང་འདི་ནུས་ཅན་མེན་པས།
