Light Shop (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება
