Light Shop (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Node
kk: Түйін

en: The e-mail address you specified is not valid.
kk: Сіз енгізген e-mail мекенжайы дұрыс емес.
