Light Shop (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: Node
mg: Fehy
