Light Shop (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Node
eo: Nodo

en: The e-mail address you specified is not valid.
eo: Entajpita retpoŝtadreso ne validas.
