Light Shop (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Update
gl: Actualizar

en: Node
gl: Nodo

en: Qty
gl: Cant.

en: Price
gl: Prezo

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Orders
gl: Pedidos

en: The e-mail address you specified is not valid.
gl: O enderezo de correo-e que indicou non é válido.
