Light Shop (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Node
gu: નોડ
