Light Shop (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Update
jv: Dianyari

en: The e-mail address you specified is not valid.
jv: Alamat e-mail sing Sampéyan tulis ora bener.
