Light Shop (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌
