Light Shop (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: E-mail
he: אימייל

en: Cancel
he: ביטול

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Update
he: עדכון

en: Node
he: פריט תוכן

en: Qty
he: כמות

en: Price
he: מחיר

en: Checkout
he: לרכישה

en: Orders
he: הזמנות

en: The e-mail address you specified is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה לא תקינה.

en: Manage orders
he: ניהול הזמנות
