Light Shop (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Node
km: ថ្នាំង

en: The e-mail address you specified is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ជាក់​ គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
