Light Shop (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ
