Light Shop (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Update
pt: Atualizar

en: Qty
pt: Qtd

en: Price
pt: Preço

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: Orders
pt: Pedidos

en: The e-mail address you specified is not valid.
pt: O e-mail que você digitou não é válido.

en: Manage orders
pt: Gerenciar pedidos

en: Order items
pt: Itens do pedido
