Light Shop (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Update
ast: Anovar

en: Node
ast: Noyu
