Light Shop (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Node
hi: नोड

en: The e-mail address you specified is not valid.
hi: आपके द्वारा दिया गया इ-मेल पता वैध नहीं है।
