Light Shop (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Node
ku: گرێ

en: The e-mail address you specified is not valid.
ku: ئەو ئیمێلەی تۆ دەسنیشانت کردووە درووست نییە.
