Light Shop (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Update
sq: Rifresko

en: Node
sq: Nyjë

en: The e-mail address you specified is not valid.
sq: Adresa e-mail që keni shkruar nuk është e vlefshme.
