Light Shop (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Price
th: ราคา

en: The e-mail address you specified is not valid.
th: อีเมลที่คุณกรอกไม่ถูกต้อง
