Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট
