Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Table view
eu: Taula bista

en: List view
eu: Zerrenda bista

en: Default view
eu: Bista lehenetsia

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: The e-mail address you specified is not valid.
eu: Eman duzun' helb. elek. baliogabea da.
