Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Qty
fi: Määrä

en: Price
fi: Hinta

en: Table view
fi: Taulukkonäkymä

en: List view
fi: Listanäkymä

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Default view
fi: Oletusnäkymä

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: The order ID.
fi: Tilauksen tunnus

en: The e-mail address you specified is not valid.
fi: Antamasi sähköpostiosoite ei kelpaa.

en: Manage orders
fi: Hallinnoi tilauksia

en: Order items
fi: Tilauksen rivit
