Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: E-mail
ja: メール

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Display settings
ja: 表示設定

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Update
ja: 更新

en: Qty
ja: 数量

en: Price
ja: 価格

en: Table view
ja: テーブル表示

en: List view
ja: リスト表示

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: Default view
ja: デフォルトビュー

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Mail settings
ja: メール設定

en: Orders
ja: 注文

en: Order ID
ja: 注文ID

en: The order ID.
ja: 注文ID。

en: The e-mail address you specified is not valid.
ja: 入力されたメールアドレスは無効です。
