Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Default view
lv: Pamata/Noklusējuma skats

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Mail settings
lv: Pasta iestatījumi

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: The order ID.
lv: Pasūtījuma ID.

en: The e-mail address you specified is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese nav derīga.
