Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: Qty
nn: Mengd

en: Price
nn: Pris

en: The e-mail address you specified is not valid.
nn: E-post adressa du oppga er ikkje gyldig.
