Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Update
ps: اوسمهالیز
