Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Cancel
sr: Поништи

en: Update
sr: Ажурирање

en: Price
sr: Цена

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Orders
sr: Поруџбине
