Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Qty
sv: Antal

en: Price
sv: Pris

en: Table view
sv: Tabellvy

en: List view
sv: Listvy

en: Checkout
sv: Kassan

en: Default view
sv: Förvald vy

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Orders
sv: Beställningar

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: The order ID.
sv: Beställningens ID.

en: The e-mail address you specified is not valid.
sv: Den e-postadress du angav är inte giltig.
