Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు
