Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: E-mail
tr: E-posta

en: Cancel
tr: İptal

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Qty
tr: Adet

en: Price
tr: Fiyat

en: Checkout
tr: Kasa

en: Default view
tr: Öntanımlı görüntüleme

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Mail settings
tr: Posta ayarları

en: Orders
tr: Siparişler

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: The order ID.
tr: Sipariş numarası

en: The e-mail address you specified is not valid.
tr: Belirttiğiniz e-posta adresi geçerli değil.

en: Email notification settings for user
tr: Kullanıcı için bildirim ayarları

en: Email notification settings for site
tr: Site için e-posta bildirim ayarları
