Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Update
ug: يڭىلاش
