Light Shop (7.x-1.7-rc1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Update
vi: Cập nhật

en: Qty
vi: SL

en: Price
vi: Giá

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Default view
vi: View mặc định

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Mail settings
vi: Các thiết lập thư

en: Orders
vi: Đơn hàng

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: The order ID.
vi: ID đơn hàng.

en: The e-mail address you specified is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử không hợp lệ.
