Light Shop (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Table view
lt: Lentelės vaizdas

en: List view
lt: Sąrašo vaizdas

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: Manage orders
lt: Valdyti užsakymus
