Light Shop (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Update
be: Абнавіць

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: The e-mail address you specified is not valid.
be: Уведзены неправільны e-mail.
