Light Shop (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Cancel
bg: Отмени

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Update
bg: Промени

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Orders
bg: Поръчки

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: The e-mail address you specified is not valid.
bg: Имейл адресът, който сте указали, е невалиден.
