Light Shop (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: The e-mail address you specified is not valid.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་དེ་ཕན་ནུས་མེད་པ་རེད།
