Light Shop (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: The e-mail address you specified is not valid.
bs: E-mail adresa koju ste ostavili nije validna.
