Light Shop (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Qty
cs: ks

en: Price
cs: Cena

en: Checkout
cs: Objednat

en: Default view
cs: Výchozí pohled

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Orders
cs: Objednávky

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění

en: The order ID.
cs: ID objednávky

en: The e-mail address you specified is not valid.
cs: Zadaná e-mailová adresa není platná.
