Light Shop (7.x-1.8) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Qty
da: Antal

en: Price
da: Pris

en: Table view
da: Tabelvisning

en: List view
da: Listevisning

en: Checkout
da: Til kassen

en: Default view
da: Standardoversigt

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Orders
da: Ordrer

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: The order ID.
da: Ordre ID.

en: The e-mail address you specified is not valid.
da: Du har angivet en ugyldig e-mail-adresse.
